logotip-fabriki-igrushek
Агенція Санта Клауса
СКЛЯНI ЯЛИНКОВI КУЛI
Бережемо традицiї виробництва вже 70 рокiв
agentstvo-santa-klausa-predlagayet-Novogodniye-elochnyye-igrushki-suveniry-s-logotipom
З ВАШИМ ЛОГОТИПОМ
МУЗЕЙ ИСТОРИИ ЕЛОЧНЫХ ИГРУШЕК
Звичайно ж самі суворі з вас, відвідавши цю сторінку нашого сайту, можуть обуритись тим, що ми назвали її Музеєм, та частково будуть праві. Створюючи цю сторінку, ми ставили на меті зробити лише перший крок щодо створення віртуального мкзею ялинкових іграшок. Спочатку спробуємо розібратись з тим, як все починалося і яка вона, історія ялинкових іграшок?
istoriya-yelochnykh-igrushek-Starye-igrushki
Ми хочемо, щоб у нас, як і в справжньому музеї було все розкладено по поличкам. Яким же чином це все новорічне багатство класифікувати та сортувати? Може в порядку хронології? А може в залежності від того, з якого матеріалу виготовлені прикраси? Я як щодо географічної ознаки?

Оскільки наш музей на сьогодняшній день обмежується всього однією залою (в межах однієї інтернет-сторінки), хай він буде присвячений загальнім відомостям щодо історії виникнення ялинкової іграшки.

Спочатку давайте згадаємо звідки взагалі взялась та сама новорічна ялинка, яку потрібно було прикрашати. Перед новорічною ялинкою, так само, як і перед самим новорічним святом, була ялинка різдвяна. Історію виникнення різдвяної ялинки пов'язують із легендою про Святого Баніфація та зрубленому ним дубі, який при падінні повалив всі дерева, окрім однієї маленької ялинки. Так вона була проголошена святим деревом і в подальшому встановлювалась на ріждвяні свята. Ця традиція пішла із Германії і вже скоро охопила всю Європу.

Спочатку такими ялинками прикрашали питейні заклади, а потім стали встановлювати і в домівках. Перші ялинкові прикраси були із паперу, вати або текстилю, а іноді і взагалі являли собою всілякі солодощі, горіхі і таке інше. Верхівку ялинки спочатку прикрашали Віфліємською зіркою, потім гострими шпилями, потім знов зіркою, тільки вже п'ятикінечною, ну а вже згодом - хто на що гараздий. Із вати робили всіляких ангелів. Особливою популярністю користувався так званий "дрезденський картонаж", а точніше поробки із нього.

З 1925 по 1935 роки в Радянському Союзі ялинка була заборонена, а коли отримала "свободу", та звісно ж стала радянською із всіма атрибутами того часу. Перелік ялинкових прикрас того часу поповнився фігурками піонерів та красноармійців, дирижаблями, серпами та молотами. Крім цього в моду увійшли іграшки, виконені за мотивами казок про Айбиліта, Івана-Царевіча, Червоного капелюшка та інших. Іграшки були вже не тільки картонно-ватні, а й скляні.

Тяжкі роки Великої Вітчизняної війни були звичайно не найкращим етапом розвитку ялинкових іграшок, які робились тоді із підручних засобів, тай то не завжди. Шестидесяті роки зі своїм мінімалізмом також відобразились на розвитку ялинкових прикрас не найкращим чином. Іграшки тих років були досить примітивними як за формою, так і за оформленням. проте з'явився новий матеріал - паралон, а також почав активно застосовуватись пластик.
istoriya-yelochnykh-igrushek-ded
istoriya-yelochnykh-igrushek-domik
istoriya-yelochnykh-igrushek-1
istoriya-yelochnykh-igrushek-2
istoriya-yelochnykh-igrushek-5
istoriya-yelochnykh-igrushek-3
istoriya-yelochnykh-igrushek-4
istoriya-yelochnykh-igrushek-6
067 142 85 87 (Київ)
095 371 05 80
044 599 45 67
yana@santaclaus.com.ua
050 074 39 56 - вайбер (Харків)
096 876 82 34
kharkov@santaclaus.com.ua
наш онлайн магазин
замовити кулі
ІСТОРІЯ ЯЛИНКОВИХ ІГРАШОК
 
Головнна   Кулі з логотипом   Пакування   Питання-відповідь   Контакти
наш онлайн магазин
замовити кулі