logotip-fabriki-igrushek
Агенція Санта Клауса
СКЛЯНI ЯЛИНКОВI КУЛI
Бережемо традицiї виробництва вже 70 рокiв
agentstvo-santa-klausa-predlagayet-Novogodniye-elochnyye-igrushki-suveniry-s-logotipom
З ВАШИМ ЛОГОТИПОМ
НОВОГОДНИЕ КОРПОРАТИВНЫЕ СУВЕНИРЫ
korporativnyy-suvenir-k-novomu-godu-elochnyy-shar-toyota
Ладно, зададим вопрос знатокам, а знатоки у нас кто? Конечно же компьютер, подключенный ко всемирной паутине. Открываем поисковик и задаем в строке поиска: требуемое словосочетание (не помню кто именно научил правильно отыскивать в интернете необходимую информацию, но он молодец, что подсказал четко формулировать свой вопрос) и вижу список аж из четырех миллионов двухсот двадцати тысяч ссылок на места, в которых возможно есть новогодние корпоративные сувениры. И на что дальше кликать? Ладно, будем действовать методом тыка (пусть это даже и антинаучно).

Нажимаю на третью сверху ссылку "Корпоративные сувениры" и попадаю на сайт интернет-магазина с  соответствующими товарами. Нахожу интересующий меня раздел, открываю его и вижу: брелки, визитницы, аксесуары для мобильных телефонов, зажигалки, пепельницы, зонты, ручки, калькуляторы, записные книжки, инструмент, кошельки, кухонные принадлежности... Внизу обнаруживаю раздел "Продукция с логотипом", открываю и вижу все тоже самое плюс.. О, вот то что нужно! Елочные шарики с логотипом! Вот кажется то что нужно. Прикидываем солько будет стоить (шефу и другим буграм - по набору, остальным по одному в коробке), даже можно сэкономить, пусть шеф возрадуется. А лучше на оставшиеся закажу дополнительный декор, тогда Шеф точно обалдеет! Ура, задача решена! Так что из личного опыта могу сказать: "Шарики с лого - стильный и модный  новогодний корпоративный сувенир".
И вот руководитель дает команду: "До 31 ноября разработать предложения и составить список возможных вариантов корпоративыных сувениров для вручения их на вечеринке, посвященной празднованию Нового года". Что делать? Отвечаем: "Есть, Шеф!" и вперед на барикады. Возвращаемся на рабочее место, переводим дух, успокаиваем дыхание, завариваем чашечку ароматного кофе и начинаем думать. А что это вообще такое? Какие вообще могут быть варианты? А где их искать? А кому какой? Или всем одинаковые? Да нет, нашим мега-уважаемым партнерам мы же не можем подарить то же что и секретарше Светочке. Блин, ну и задачку мне подкинули.
Цікавість до нашої продукції сьогодні пояснюється тим, що умови сучасного бізнесу з кожним днем стають більш жорсткими, конкуренція збільшується. Це стимулює бізнесменів в тому числі шукати всілякі способи покращення відносин у колективі, стимулювати роботу співробітників, покращувати і зміцнювати відносини з партнерами.

Звісно, що всього цього неможливо досягти, виконуючи цілий комплекс заходів. Одним із невелииких, але дуже приємних моментів в роботі будь-якої команди (і бізнес-команди теж) є невеличкі подарунки до різних свят. Як кажуть: "Дрібниця, але приємно!". Отже два поняття "бізнес" і "сувеніри" в деяких випадках (а точніше в певних моментах часу - перед святами), зливаються в одне і змушують людей ламати голову над питанням вибору.
novogodniy-korporativnyy-suvenir-elochnyy-shar-kamilfo
novogodniy-korporativnyy-suvenir-elochnyy-shar-ringmaster


novogodniy-korporativnyy-suvenir-elochnyy-shar-karat
Корпоративні сувеніри вже давно та міцно зайняли своє місце серед сувенірної продукції. Технологія їхнього вибору до Нового року перед всім іноді спирається на бюджет. І в цьому році економічна складова скоріше за все буде основною при виборі новорічних подарунків. Помічники Санти не сиділи склавши руки, а всіляко намагались вигадати нові цікаві варіанти корпоративних сувенирів, які як і раніше є одними з самих економічних і в той же час емоційних подарунків. 
novogodniy-korporativnyy-suvenir-elochnyy-shar-avantazh
замовити кулi
наш онлайн магазин
067 142-85-87 (Київ)    yana@santaclaus.com.ua
095 371-05-80
044 599-45-67
050 074 39 56 - вайбер (Харків)   kharkov@santaclaus.com.ua
096 876 82 34
Ми не стоїмо на місці, ми - розвиваємось. Пам'ятаючи, що найдорожче і найприємніше те, що зроблено вручну, ми випустили декілька колекцій ялинкових куль, розмальованих вручну професійними художниками. Чудовими презентами можуть стати також всілякі ялинкові формові іграшки, які в достатньо великому асортименті представлені на нашому сайті. Причому у нас ви можете замовити ялинкову іграшку необхідної для вас форми і ми із радістю виготовимо її для вас. Саме наше виробництво дозволило ввести скляні ялинкові іграшки в категорію корпоративних сувенирів.

Банальна фраза "ми були першими - ми залишаємося кращими"  - це саме про нас. Окрім додаткового декорування глітером до тамподрукованого (від одного до чотирьох кольорів + повнокольорове зображення) логотипу, ручного розмальовування, ми навчились робити растрові зображення на скляних ялинкових кулях. Це дозволяє створювати для наших клієнтів не просто рядові ялинкові прикраси, но і сувеніри - шедеври, причому VIP-рівня.

Скляні ялинкові кулі не просто несуть в собі корпоративний дух. Переносячи ваш бренд на новорічну ялинку, ялинкові іграшки напряму асоціюють Ваш логотип із самими чудовими відчуттями для кожної людини - сказкою святкування Нового Року, магією Санта Клауса, Святого Миколая або Діда Мороза. Скляна ялинкова куля - відносно новий вид корпоративного сувеніру.

Ще не так давно люди купляли ялинкові іграшки в магазинах виключно як елемент новорічного декору, але не як подарунок. Зараз же вже більшість з нас заовсім адекватно сприймають ялинкові кулі з логотипом в якості новорічного подарунка для працівників своєї компанії. Підсили "корпоративність" можливо брендованою стрічкою на кулю або на коробку, або нанесенням корпоративної символіки на картонні коробочки для куль.

Ну а для тих, хто хоче бути зовсім оригінальним, ми пропонуємо ялинкові іграшки вільної форми, виконані у відповідності до ваших ескизів. Якщо, наприклад, у вас боулінг клуб, то приємно здивувати клієнтів можна буде ялинковою іграшкою у вигляді кеглі. При замовленні таких іграшок необхідно враховувати, що  їх вартість і терміни виконання будуть набагато більші ніж у куль з логотипом, але, як кажуть, воно того варте!